بیمه ایران نمایندگی

بیمه ایران نمایندگی فروش تمامی خدمات قابل ارائه در بیمه است. بیمه ایران با توجه به سابقه دیرینه‌ای که دارد. دارای شعبات و نمایندگی‌های متعدد در داخل کشور است. این مراکز تمامی خدمات بیمه ایران را تحت پوشش قرار می‌دهند. همچنین بیمه ایران دارای چندین شعبه و نمایندگی در خارج از کشور می‌باشد. شعبات و نمایندگی‌های بیمه ایران در خارج از کشور نیز فعال بوده و پوشش دهی کامل بیمه ایران را برعهده دارند.

بیمه ایران نمایندگی ‌های فعال و پویایی دارد. به وسیله این نمایندگی‌ها، بیمه ایران بر حسب نیاز مشتریان انواع خدمات بیمه‌ای را ارائه می‌دهد. با توجه به قدمت و پشتوانه مالی عظیم بیمه ایران و همچنین تعدد شعبات و نمایندگی بیمه ایران، این بیمه در تامین به موقع خسارات سابقه درخشانی دارد.

بیمه ایران نمایندگی

برای رفاه حال مردم و برحسب نیاز مشتریان، بیمه ایران نمایندگی فروش و ارائه خدمات بیمه‌ای رادر انواع بیمه‌نامه های زیر فعال نموده است:

1-بیمه اتومبیل

2-بیمه اشخاص

3-بیمه مهندسی و مسئولیت

4-بیمه زندگی

5-بیمه حمل ونقل

6-بیمه اتش سوزی

بیمه ایران نمایندگی

بیمه ایران نمایندگی های ارائه دهنده انواع رشته‌های بیمه و خدمات آن را در سطح کشور گسترش داده، این نمایندگی‌ها ضمن ارائه مشاوره‌های تخصصی در  زمینه بیمه مد نظر شما، سعی دارند بهترین خدمات را در سطح استانداردهای جهانی در طول مدت اعتباربیمه به بیمه گزاران محترم  ارائه نمایند.

لیست بیمه ایران نمایندگی

برای دستیابی به لیست دقیق نمایندگان بیمه ایران می‌توانید ازطریق وب سایت رسمی بیمه ایران و یا وب سایت بیمه مرکزی اقدام نمایید. پس از ورود به سایت بیمه ایران از منوی بالا وارد قسمت مراکز ارائه خدمات می‌شوید. پس از آن استان، شهر و نوع نمایندگی مورد نظر خود را انتخاب می‌نمایید. اکنون به آدرس و شماره تماس تمام نمایندگی‌های ارائه دهنده خدمت موردنظرتان دسترسی دارید. در ضمن در همین صفحه از سمت راس می‌توانید با انتخاب شعب بیمه ایران، به اطلاعات تمامی شعب ارائه دهنده خدمات دسترسی پیدا کنید. اطلاعات مندرجدر سایت بیمه ایران نمایندگی فروش و شعب ارائه خدمات خود را دائما به روز رسانی می‌شود. لذا اطلاعات حاصله از این وب سایت قابل اتکاء می‌باشد.

 

 

سه شنبه 18 دی 1397
بؤلوملر :