بیمه مسئولیت رایانه

بیمه مسئولیت رایانه از انواع بیمه مسئولیت ایران است که تمامی خسارت های فیزیکی رایانه را تحت پوشش قرار می دهد. همانند سایر انواع بیمه نامه های بیمه ایران از جمله بیمه ثالث ایران، بیمه بدنه ایران، بیمه آتش سوزی ایران و ... این بیمه نامه نیز از پوشش های مناسبی برخوردار است.خسارت ها ناشی از خطرات آتش سوزی، طوفان، انفجار، سیل، زلزله، رانش و نشست زمین، نفوذ مایعات، جابجایی در محل بیمه، سرقت همراه با شکست حرز، نوسان برق، سقوط، نفوذ مایعات و ... به وسیله بیمه مسئولیت رایانه پوشش داده می شود.

با توجه افزایش قیمت رایانه این بیمه نامه به تمامی مالکان رایانه های شخصی، اداری، فروشگاهی و ... توصیه می شود. برای بهره مندی از مزایای بی نظیر بیمه مسئولیت رایانه از طریق شعب و نمایندگی بیمه ایران تهران و یا سایرشهرها می توانید اقدام نمایید. نمایندگی بیمه ایران در شمال تهران، نمایندگی بیمه ایران در مرکز تهران، نمایندگی بیمه ایران در شرق تهران، نمایندگی بیمه ایران تهران غرب، نمایندگی بیمه ایران تهران جنوب خدمات مشاوره، استعلام و صدور را در تمامی مناطق ارائه می نمایند.

شرایط صدور بیمه مسئولیت رایانه

بیمه گزار با ارائه فاکتور خرید رایانه و پرداخت حق بیمه معادل یک درصد از ارزش رایانه، آن را به مدت یک سال تحت پوشش بیمه نامه مسئولیت قرار می دهد. حق بیمه برای کسانی که تعداد رایانه های قابل توجهی در اختیار دارند تعدیل می گردد. میزان حق بیمه به وسیله تخفیف به شرح ذیل می باشد:

1-هر 50 دستگاه رایانه شامل 10 % تخفیف می گردد.

2-هر 100- 51 دستگاه رایانه شامل 15 % تخفیف می گردد.

3-بیش از 101 دستگاه رایانه شامل 20 % تخفیف می گردد.

نکته :

برای ادارات، شرکت ها، بانک ها، فروشگاه های بزرگ و ... که تعداد رایانه های آن ها زیاد است یک بیمه نامه به صورت گروهی صادر می گردد. لیست این رایانه ها همراه با مشخصات آن ها ضمیمه بیمه نامه می شود.

 

 

سه شنبه 18 دی 1397
بؤلوملر :